O nás

Jsme MotoKrálov – nadšení jezdci a precizní mechanici

„Zahlcují nás nekvalitní produkty z Číny, a to není dobře. Přece jen, často jezdíme na výkonných strojích, kde by kvalita dílů i samotného servisu měla být příkladná.” Jmenuji se Tomáš Komínek a motorky jsou mojí životní vášní. Jezdím už od malička, několik strojů vlastním a hlavně, od rána do večera jsem v dílně, kde se svým týmem veškeré mašiny servisuji, opravuji, nebo dělám jejich přestavby.

Drtivou většinu součástek, které najdete na e-shopu, mám odzkoušených na motorkách svých i mnoha zákazníků. Vím tedy moc dobře, jak je kvalita dílů a preciznost práce důležitá. Tu maximálně oceníte vy i vaše mašina.

To je náš cíl. Naše práce. Naše radost.

Děláme veškeré opravy, servisujeme všechny motorky, čtyřkolky,...

Diagnostiky i těch nejnovějších strojů. Opravy, servisy, montáže doplňků i celé přestavby. Pomůžeme vám opravdu s čímkoliv – od namontování rámečku pod značku, výměnu brzdových destiček až po kompletní opravu motoru, převodovky nebo celé motorky (i po nehodě).

Jsme opravdoví fajnšmekři, a proto podle vašich představ:

  • potáhneme sedlo a vyšijeme libovolné nápisy
  • motorku nalakujeme
  • vyrobíme a nainstalujeme polepy a fólie

Zkrátka, nebojíme se žádné výzvy! Vše o diagnostice, servisu a opravách motorek najdete na našem webu motokralov.cz.

V e-shopu nabízíme pouze díly ověřených značek

Všechny kvalitní díly a doplňky na jednom místě – takový je cíl naše rozrůstajícího se e-shopu. Drtivá většina z těchto dílů a doplňků je odzkoušená naší bohatou praxí. Pokud si nejste s výběrem jistí, volejte nebo pište. Individuálně poradíme a pomůžeme každému z vás.

Na holičkách vás nenecháme – motorku zapůjčíme

V naší stáji na vás čeká pohodlná a lehce ovladatelná Suzuki V-Strom 650/2005 a cestovní Yamaha Tracer 900. Obě se vám můžou hodit, když:

  • svou motorku necháte v našem servise a nechcete odjet s prázdnou
  • chcete vyzkoušet jiný stroj než máte
  • žádný bajk nemáte a chcete pohltat nejen kilometry, ale hlavně zážitky

Stačí jen zavolat a domluvit si termín zapůjčení.

Ceny zapůjčení

  • 250 Kč/hod.
  • všední dny 1 000 Kč/den
  • svátky a víkendy 1 500 Kč/den

Pomůžeme vám s koupí nového bajku

Od konzultace, přes výběr, pořádné otestování, až po dovoz, prvotřídní servis a případné STK. Pomůžeme vám od A-Z, nebo jen s dílčí částí. Je to jen na vás. Takže pokud chcete mít 100% jistotu, že svou novou motorku vyberete správně, pište nám nebo volejte.   

Jak plynul čas

2002 – Tomášova první motorka

Jawa 250 – po večerech jsem se v ní vrtal doma na koleni. Pamatuji si, jak jsem ji dával dost dlouho dokupy a chtěl se hned poté projet. Otec mi říkal, ať nejezdím. Že je po dešti. Samozřejmě, že jsem jel a pěkně si, jen v kraťasech, namlátil hubu.

2008 – Tomáš servisuje první motorku pro klienta

Zpočátku si jen chodili známí a kamarádi pro rady. Postupně jsem jim pomáhal nejen s obyčejným servisem (olej, filtry, brzdy…), ale i řešit větší problémy, např. po nehodách. První skutečná zakázka byla na červeno-bílo-modré Hondě CBR 600F/97.

2011 – Tomáš otevírá servis

Zakázek začalo přibývat a tak jsem se rozhodl otevřít plnohodnotný servis. K němu postupem času logicky přibyl e-shop a půjčovna. Klient tak má pro svou mašinu vše potřebné na jednom místě – u nás v Moto Králov.

Nic nenalezeno

0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání